Přeskočit na obsah

Prodej jízdních kol

U nás najdete především jízdní kola a elektrokola značek GhostGiantMaxBike, Cannondale, GT, Leader Fox.

Nákup je možný také prostřednictvím spotřebitelského úvěru.

GHOST-Bikes GmbH se zabývá výrobou jízdních kol. Firma se specializuje na výrobu horských kol a je známá svými inovativními technologiemi a designem. Na jejich webových stránkách si můžete prohlédnout širokou nabídku kol pro různé účely, včetně horských, silničních a městských kol.

Giant Bicycles je předním světovým výrobcem jízdních kol a cyklistického vybavení. Na oficiálních stránkách firmy si můžete prohlédnout nejnovější modely kol, doplňky, novinky, akce, týmy profesionálních cyklistů a najít prodejce kol poblíž vašeho bydliště.

Maxbike je českým výrobcem jízdních kol a velkoobchodem s cyklistickým sortimentem. Firma byla založena v roce 1991 a od roku 1994 vyrábí kola pod značkou Maxbike. Na oficiálních stránkách firmy si můžete prohlédnout širokou nabídku kol pro různé účely, včetně horských, silničních a městských kol.

Cannondale je předním světovým výrobcem jízdních kol a cyklistického vybavení. Na oficiálních stránkách firmy si můžete prohlédnout nejnovější modely kol, doplňky, novinky, akce, týmy profesionálních cyklistů a najít prodejce kol poblíž vašeho bydliště. Firma nabízí širokou škálu kol pro různé účely, včetně silničních, horských, gravelových, hybridních a elektrokol. Pokud hledáte specifický typ silničního kola, můžete se podívat na šest typů silničních kol, které Cannondale nabízí: závodní kola, kola pro dlouhé vzdálenosti, kola pro dobrodružství, kola pro cyklokros, kola pro triatlon a kola pro fitness.

GT Bicycles se zabývá výrobou jízdních kol. Na oficiálních stránkách firmy si můžete prohlédnout širokou nabídku kol pro různé účely, včetně horských, silničních, dámských a dětských jízdních kol a cyklistických doplňků. Firma se pyšní svými inovativními technologiemi a designem. Pokud hledáte specifický typ silničního kola, můžete se podívat na šest typů silničních kol, které GT Bicycles nabízí: závodní kola, kola pro dlouhé vzdálenosti, kola pro dobrodružství, kola pro cyklokros, kola pro triatlon a kola pro fitness.

Leader Fox je českým výrobcem jízdních kol a velkoobchodem s cyklistickým sortimentem. Firma byla založena v roce 1996 a od té doby navrhuje a vyrábí horská, crossová a trekingová kola, dětská kola, tříkolky pro dospělé a elektrokola. Na oficiálních stránkách firmy si můžete prohlédnout širokou nabídku kol pro různé účely, včetně horských, silničních a městských kol.


Rádi byste nové kolo … ale nemáte potřebnou částku v hotovosti?

Spotřebitelský úvěr může být tím pravým řešením pro uskutečnění vašich přání hned a nezatížíte významně rodinný rozpočet.

Výše zálohy závisí na interních pravidlech obchodu. Někdy, v případě speciálních nabídek, nemusíte skládat žádnou zálohu a budete mít možnost financovat částku ze 100 %.

Úroková sazba je úměrná výši půjčené částky, době splatnosti a výši měsíčních splátek. Můžete také získat značné výhody ze speciálních nabídek našich partnerů s nižší úrokovou sazbou.

Za vyřízení úvěru neplatíte žádné poplatky.

Sdílej tuto stránku: